City Car Driving (3D Instructor) Türkçe Yama

Kategori: Oyun Yamaları
Eklenme: 21 Nisan 2014
Değiştirme: 4 Ekim 2015
Çevirmen: OyunCeviri.com
Derecelendirme: 5,00 / 5

Dosya: TYCCD.rar
İndirilme: 274 (Bugün: 0, Dün: 0)
Boyut: 21,40 MB


İndirme işleminde sorun yaşıyorsanız tıklayınız.

İndireceğiniz City Car Driving Türkçe yaması ile City Car Drivingi Türkçe oynayabileceksiniz.

Özellikler:

Alt yazı %100

Diyaloglar %100

Menü ve Görevler %100

Çevirmen Açıklamaları:
Oyunun İngilizce versiyonu City Car Driving v1.2.2 ismiyle çıkmıştır. Rusça versiyonu 3D Instructor 2.2.7 ismiyle yayınlanmıştır. Oyun dosyaları dil haricinde aynıdır. Türkçe yama her iki versiyonada uygun olarak hazırlanmıştır ancak düşük versiyonlarda da sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Yama düşük versiyonlar üzerine kurulduğunda oyunun genel düzenini etkilemeyecek şekilde ufak tefek rusça yada ingilizce kısımlarla karşılaşılması mümkündür. Bunun sebebi yamanın son versiyona göre düzenlenmiş olmasıdır.

Oyun simulasyon olduğundan gerçek sürüş tekniklerini birebir kullanmanız gerekiyor. Örneğin hareket eden aracınızı durduracağınız zaman, gerçek otomobillerde olduğu gibi düz vites seçeneğinde debriyaja basarak vitesi boşa almanız gerekiyor

Oyunu direksiyonunuz varsa çok rahat oynamanız mümkün. Klavye kontrollerinde biraz zorlanabilirsiniz ancak tuş konfigürasyonuna alıştığınızda çok keyif alacağınıza emin olabilirsiniz.

Oyunun klavye ile oynanışı ile ilgili ufak bir kaç detayı belirteyim.

- Oyuna alışana kadar Ayarlar menüsünde bulunan Kontroller seçeneğindeki tuş konfigürasyonunun hemen altında bulunan "Otomatik Debriyaj" seçeneğini aktif edin.

- Ayarlar menüsünde bulunan Genel seçeneği altındaki "Direksiyonun çevirildiği yöne bak" seçeneğindeki işareti kaldırın.

- Sinyalleri otomatik kapat seçeneğini aktif edin.

- Araca biner binmez önce B tuşu ile emniyet kemerini takın. Space (Boşluk) tuşu ile park frenini indirin. E tuşu ile arabayı çalıştırın. T tuşu ile debriyaja basılı tutarak W ile vites büyütüp S ile vites küçültün. Yön tuşları ile hareket edin.

- Duracağınız zaman vitesi boşa alın aksi halde aracınız stop eder

- Oyunu rahat oynayabilmek için tuş konfigürasyonunu iyi öğrenin.

NOT:
Türkçe yamayı kurduğunuzda GettextWrapper: unable to read language settings. hatası alıyorsanız oyunu kurduğunuz dizinde bulunan datai18nlanguage.txt dosyasını notepad ile açın ve içindeki yazıyı silin ve en-GB yazısını yapıştırıp kaydedin ve oyuna girin. Sorununuz çözülecektir.

Ekran Görüntüleri

↑ İndirme Butonu Yukarda ↑