Sanitarium Türkçe Yama

Kategori: Oyun Yamaları
Eklenme: 25 Nisan 2014
Değiştirme: 4 Ekim 2015
Çevirmen: Mutagenic
Derecelendirme: 5,00 / 5

Dosya: Sanitarium.rar
İndirilme: 920 (Bugün: 0, Dün: 2)
Boyut: 222,19 KB


İndirme işleminde sorun yaşıyorsanız tıklayınız.

İndireceğiniz Sanitarium TR dil yama eklentisini yükleyerek Sanitariumu Türkçe oynayabileceksiniz.

Özellikler:

Menü, Görevler ve Alt Yazılar: %100

Kurulum:

1- Oyunu kurulumda Full seçeneğini seçerek kurun. Sadece ilk CD’den kurulum yapılacak. Sonunda Directx 5’i yüklemek isteyip istemediğinizi soracak, “hayır”ı seçin. Emin misiniz diye soracak “Evet”i seçin ve kurulumu bitirin.

2- Sonra oyunu kurduğunuz klasörü açın (değiştirmediyseniz C:/Program Files/ASC Games/Sanitarium olacaktır). İlk CD’deki data klasörünü bu konuma kopyalayın. Her şeyi üzerine yazdırın. Aynı şekilde 2. ve 3. CD’deki data klasörlerini de kopyalayın, her şeyi üzerine yazdırın.

3- Paketle birlikte gelen sntrm.exe dosyasını da aynı yere kopyalayın, orijinali üzerine yazdırın.

4- Yine paketle gelen RES dosyasını data klasörü içine kopyalayın, orijinal dosyanın üzerine yazdırın.

5- Artık oyunu çalıştırabilirsiniz. Yukarıdaki işlemleri yapmadıysanız, oyunu Türkçe olarak oynayamazsınız. Oyunu çalıştırınca direk olarak ilk bölüm açacaktır. Ama oyunun giriş videosundaki alt yazıları göremeyeceksiniz. Bunun için ilk videoyu geçin, oyun açılınca Esc tuşuna basarak ana menüye gelin. Buradan Yazı Ayarlarına girin ve Film ve Etkileşim Altyazıları seçeneklerini “Açık” hale getirin. Yeni bir oyun başlatın ve Türkçe oyun keyfini yaşayın.

6- Aptallar Sirki bölümüne geldiğinizde diyaloglarda ses alamazsanız, oyundan çıkıp 2.ci CD’yi yerleştirin ve tekrar oyuna girin.

Ekran Görüntüleri

↑ İndirme Butonu Yukarda ↑