Need for Speed: Carbon Türkçe Yama

Kategori: Oyun Yamaları
Eklenme: 21 Nisan 2014
Değiştirme: 4 Ekim 2015
Çevirmen: nForcer
Derecelendirme: 3,70 / 5

Dosya: Need for Speed Carbon Turkce Yama.exe
İndirilme: 29.787 (Bugün: 9, Dün: 14)
Boyut: 330,48 KB


İndirme işleminde sorun yaşıyorsanız tıklayınız.

Need for Speed Carbon oyun demosunda 3 araç modeli ile Circuit ve Drift yarışı modunda iki pistte yarışabilir, bu iki yarışı kazanmanız halinde yeni modlardan Canyon Dueli deneme şansına ulaşabilirsiniz. Bu Türkçe yama Need for Speed™ 10: Carbon oyunundaki özel isimler dışındaki yazıların 100ünü Türkçe yapmaktadır. Videolara ve kariyer modandaki ara demolara Türkçe altyazılar eklenmektedir.

NOT: Yama oyunun Collectors Edition sürümü içindir. Yamayı oyunun Collectors Edition olmayan bir sürümüne yüklerseniz yamayı yüklerken siyah DOS ekranında "Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" yazılarıyla karşılaşabilir ve oyundaki videoları göremeyebilirsiniz. Oyun açılırken sağ üst köşede yazan sürüm numarası 1.2 veya 1.3 ise oyununuz Collectors Edition sürümüdür.

Özellikler:

1. Çok az yerde de olsa karakter boşluğu sayısı yetersizliğinden dolayı bazı yazılar boşluksuz veya kısaltılarak yazılmıştır.
2. Oyunun yapımında kullanılan karakter seti Ç, Ö, Ü ve bu harflerin küçük olanları dışındaki Türkçe karakterleri desteklemediği için karakterler dışındaki Türkçe karakterler kullanılmıştır. Büyük harfle yazı yazarken büyük İ yerine küçük i veya ters ünlem işareti (¡) kullanılmıştır.

Kurulum:
İndirdikten sonra Need for Speed Carbon Turkce Yama Stone kurulum dosyasını çalıştırın → oyunun yüklü olduğu dizini hedef klasör yapın → ve "Kur" düğmesine tıklayın size yukle.reg dosyası kayıt defterine eklensin mi diye soracak "Evet" düğmesine tıklayın ve cmd yi kapatın

Ekran Görüntüleri:

Video

↑ İndirme Butonu Yukarda ↑