Football Manager 2006 Türkçe Yama

Kategori: Oyun Yamaları
Eklenme: 21 Nisan 2014
Değiştirme: 11 Şubat 2019
Çevirmen: Volkan Gürcan
Derecelendirme: 3,67 / 5

Dosya: turkcefm2006v101.exe
İndirilme: 4.338 (Bugün: 1, Dün: 3)
Boyut: 5,15 MB


İndirme işleminde sorun yaşıyorsanız tıklayınız.

Football Manager 2006 PC ve Mac için 21 Ekim 2005 tarihinde Britanyada piyasaya çıktı. Aynı gün Sports Interactive oyundaki Beta ve Gold sürümleri sırasında fark edilen hataları düzelten bir yama yayımladı. İlk hafta satışları sonucu tüm zamanların en çabuk satılan ikinci oyunu oldu. İndireceğiniz Football Manager 2006 TR dil yama eklentisini yükleyerek FM 06yı Türkçe oynayabileceksiniz.

Çevirmen:

Üreticiden Yama Tanıtımı...

Siigamesin Football Manager oyunlarının Türkiye Resmi Araştırma Sitesi olan Turksportalın FM 2006 için yaptığı ilk Türkçe yama. Bu versiyon ile:
Çevirdiğimiz İngilizce cümlelerin Türkçe olarak oyunda eksiksiz görünebilmesi için FM 2005 Stringleri FM 2006 Stringleriyle uyumlu hale getirildi.
FM 2005den kalan bir çok İngilizce Türkçeleştirildi.
FM 2005den kalan birçok cümle, kelime hataları, medyada çıkan ters yorumlar haberler düzenlendi.
FM 2005de eskiyen medya haberleri güncel haberlerle değiştirildi.
Ve en önemlisi de FM 2006 ile gelen yeni kelimeler, haber cümleleri Türkçeleştirildi.
Eskiden data ile oynanarak düzenlenen ingilizce kelimeler artık ayrıca database yüklemenize gerek kalmadan Türkçe FM 2006 v1.0 ile Türkçeleştirildi (Ülke isimleri, lig isimleri, vb.)
Spiker Türkçeleştirildi.

Program Kurulum:
İndirdiğiniz programı istediğiniz yere kurabilirsiniz. Ardından programı çalıştırıp ayarlardan oyunun kurulu olduğu klasörün ana dizinini gösterin (fm.exe nin içinde olduğu klasör)

FM klasörü içerisinde fm.exe olmadığı taktirde oyun çalışmaz. Menulerin Türkçe olması için data klasöründeki cache klasörünü siliniz. (Daha önce oynadığınız menuler burada hızlı ekran geçişleri için saklanıyor ve menuler İngilizce olarak kalmış durumda, silmezseniz Türkçe haberleri alırsınız fakat menuleri Türkçeleştiremezsiniz.) Panel ayarlarından her açılışta tamponlanmış veriyi temizle seçeneğini aktif yaptığınızda panele her girişinizde ilgili dosyalar silinecektir.

Programı çalıştırırken veya kullanım anında DLL hatası alırsanız. Lütfen Vb Run time dosyalarını kurunuz veya forumlarımızda teknik sorunlar başlığını inceleyiniz.

Önemli: Oyundaki Türkçeleştirmeler veya programdan doğan sorunlar için http://forum.turksportal.net/vb/ adresinden yamanın yapımcılarından yardım alabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

↑ İndirme Butonu Yukarda ↑