Penumbra: Black Plague Türkçe Yama

Kategori: Oyun Yamaları
Eklenme: 25 Nisan 2014
Değiştirme: 4 Ekim 2015
Derecelendirme:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 5,00)
Loading...
Dosya: blackplaguetr.exe
İndirilme: 594 (Bugün: 0, Dün: 1)
Boyut: 228,84 KB


İndirme işleminde sorun yaşıyorsanız tıklayınız.

Penumbra: Black Plague Frictional Games tarafından geliştirilmiş bilgisayar oyunudur. İndireceğiniz Penumbra: Black Plague TR dil yama eklentisini yükleyerek oyunu Türkçe oynayabileceksiniz.

Özellikler:

Yama oyunu tamamen Türkçe’leştirmektedir. Yani oyun 100 Türkçe olacaktır.
Yamada her türlü Türkçe karakteri kullanabildim. Bu, benden değil de oyunu yapan Frictional Games‘in kaliteli bir düşünce ile oyunun dil dosyasını UTF-8 olarak kodlamasından dolayıdır.
Yamayı kullanabilmek için mutlaka oyuna yeni baştan başlamalısnız! Eğer oyuna İngilizce veya başka bir dilde başladıysanız, kayıtlı oyunlarınıza Türkçe devam edemezsiniz. Yamayı kurduktan sonra Türkçe oynayabilmek için yeni oyun başlatın.

Kurulum:

Yamanın kurulum dosyasını indirin  → blackplaguetr kurulum dosyasını çalıştırın → oyunun kurulu olduğu dizine kurulumu yapın.

Eğer oyunu CD’den yüklediyseniz veya kaçak yollardan edindiyseniz (ki tavsiye edilmez, oyun zaten ucuz!) 1.0.1 Yamasını yükleyin.
Hırsıza yol göstermek gibi olmasın, ama Penumbra: Black Plague 1.0.1 crack’ini buradan indirin ve C:/Program Files/Paradox Interactive/Penumbra Black Plague/redist/ klasörüne atın. Eğer CD’den veya kaçak yollardan edinmediyseniz bu adımı atlayın.

Ekran Görüntüleri

Video

↑ İndirme Butonu Yukarda ↑